Phone: (312) 395 6630 Pbx    Mail: info@baylanmatbaacilik.com.tr

Biz Kimiz?

  • Şirket Hakkında
  • Şirket Geçmişi
  • Misyonumuz
  • Ne Yapıyoruz
  • Neden Bizi Seçmelisiniz

Baylan Matbaacılık yarım asırlık birikimin ürünü olup, Baylan kardeşlerin birlikteliğiyle oluşan bir basımevidir. 5 kardeşle başlayan matbaacı bir aileden, ikinci kuşak tarafından yönetilen bir şirkete dönüşmüştür. Ankara’da dürüst yönetim anlayışı ve kaliteli baskı konusunda bir okuldur. Bu okuldan yetişen çok sayıda kişi şu anda işveren konumundadır.

Başkent Organize Sanayi Bölgesi 2. Cad. No: 6 Malıköy-Sincan/ANKARA adresinde mülkiyeti kendisine ait olan 4300 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

Baylan Matbaacılık yarım asırlık birikimin ürünü olup, Baylan kardeşlerin birlikteliğiyle oluşan bir basımevidir. 5 kardeşle başlayan matbaacı bir aileden, ikinci kuşak tarafından yönetilen bir şirkete dönüşmüştür. Ankara’da dürüst yönetim anlayışı ve kaliteli baskı konusunda bir okuldur. Bu okuldan yetişen çok sayıda kişi şu anda işveren konumundadır..

Kurulduğu yıldan beri temizlik ve titizliğin ön planda tutulduğu Matbaamız Ağustos 2006 yılında ISO 9001-2000 Kalite Sistem Güvence Belgesini de alarak kendisini tescillemiş ve 2017’de güncellenmiş olan ISO 9001-2008 Belgemizle devam etmekteyiz.

Müşterilerimize “yüksek kalite ve güven”, “ileri teknoloji ile son sistem makine parkuru” ve “konularında uzman kadro” ile hizmet etmek, teknoloji ve modernizasyona önem veren yönetim anlayışımızla birlikte müşteri memnuniyetini ve beklentilerini tam olarak karşılamaktır.

 

Baskı Öncesi Hizmetler • Grafik Tasarım • CtP Kalıp

Baskı Hizmetleri Tabaka Baskı, Dispersiyon Lak, UV Lak, Varak Yaldız, Gofre, Şekilli Kesim, Düz Kesim, Shrink Ambalaj

Müşterilerimizin karşılaştığı sektörel sorunlar ve karmaşık pazar zorlukları hakkında, bilgiye dayalı bir bakış açısıyla hizmet sunarız.

Her zaman tek bir temel fikirle işimizi yaparız: “Bu bizim kendi şirketimiz olsaydı ne yapardık?”

Baylan Matbaacılık

Baylan Matbaacılık, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli üretim yapmayı amaçlayan bir kuruluştur. Günümüzde, gelişen teknolojiyi üstün tasarım ve kalite anlayışı ile birleştirip, ürettiğiniz ürünler için kullanacağınız basılı işler, sizi rakiplerinize karşı üstün ve saygın bir hale getirecektir.

Kalite, bizi emsallerinden üstün kılan ve yıllardır en küçük biriminden yönetim kadrosuna kadar her departmanında büyük bir hassasiyetle üzerinde durduğumuz bir özelliktir..

Kriterler ve kalite anlayışı sadece üretim aşamasında uygulanmakla kalmayıp, iş takibi, müşteri hizmetleri, satış, grafik tasarım, baskı öncesi, baskı ve muhasebe gibi hizmet birimlerinde de uygulanmaktadır. Belirli aralıklarla personelin de gerekli eğitimleri verilmektedir.

 

 

Hizmet Yüzdesi

Kurumsal Etiket70%
 
Marketing50%
 
İçecek Sektörü65%
 
Tabaka Baskı75%
 
Dispersiyon100%
 
 

Şirket Mailleri

Destek : info@baylanmatbaacilik.com.tr, Sipariş :bm@baylanmatbaacilik.com.tr, Üretim ve Tasarım : murat@baylanmatbaacilik.com.tr, Kalite Yönetimi ve Mali Koordinatörlük : salih@baylanmatbaacilik.com.tr

Bültenimize Kayıt Olun

En yeni haberlerimiz size gelsin!

Bizimle iletişime geçin

 Address: Başkent Organize Sanayi Bölgesi 2.Cad. No:6 Maliköy-Sincan/ANKARA

  Phone: (312) 3956630

  Web: baylanmatbaacilik.com.tr