Phone: (312) 395 6630 Pbx    Mail: info@baylanmatbaacilik.com.tr

Hakkımızda

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Baylan Matbaacılık

Baylan Matbaacılık yarım asırlık birikimin ürünü olup, Baylan kardeşlerin birlikteliğiyle oluşan bir basımevidir. 5 kardeşle başlayan matbaacı bir aileden, ikinci kuşak tarafından yönetilen bir şirkete dönüşmüştür. Ankara’da dürüst yönetim anlayışı ve kaliteli baskı konusunda bir okuldur. Bu okuldan yetişen çok sayıda kişi şu anda işveren konumundadır. Başkent Organize Sanayi Bölgesi 2. Cad. No: 6 Malıköy-Sincan/ANKARA adresinde mülkiyeti kendisine ait olan 4300 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

Kurulduğu yıldan beri temizlik ve titizliğin ön planda tutulduğu Matbaamız Ağustos 2006 yılında ISO 9001-2000 Kalite Sistem Güvence Belgesini de alarak kendisini tescillemiş ve 2017’de güncellenmiş olan ISO 9001-2008 Belgemizle devam etmekteyiz. .

Matbaamızda genelde gıdayla direkt temas etmeyen gıda etiketleri yapılmakta, yapılan işlerde kullanılan hammaddeler Gıdaya Uygunluk Belgeleri olan ve gün ışığına dayanıklı malzemelerle basılmaktadır. İçinde bulunduğumuz zaman bize hızlı ve yüksek kalitede iş yapmanın gerekliliğini göstermektedir. Biz de makine parkımızı gerektiğinde yenileyerek son sistem baskı makinası ve ekipmanlarıyla bu yolda ilerlediğimizi göstermekteyiz ve yeniliklere devam edeceğiz.

Kısaca Baylan

  • Misyon
  • Vizyon
  • İletişim

 

Müşterilerimize “yüksek kalite ve güven”, “ileri teknoloji ile son sistem makine parkuru” ve “konularında uzman kadro” ile hizmet etmek, teknoloji ve modernizasyona önem veren yönetim anlayışımızla birlikte müşteri memnuniyetini ve beklentilerini tam olarak karşılamaktır.

Read More

 

Artarak devam eden üretim zincirimizi genişletmek, müşterilerimizin iş emrini en son teknolojik olanaklarla karşılayıp, hızlı değişen pazarda müşterilerimizin rekabet gücünü arttırmak, sürekli yenilikçi olmak ve sektörde öncü firma olmaya devam etmektir.

Read More

 

Baylan Matbaacılık Pazarlama Ambalaj Sanayi Dış Tic. A.Ş.

Başkent O.S.B. 2.Cad. No:6 Malıköy-Sincan / ANKARA

Tel : 0312-3956630 Pbx Fax : 0312-3956632

Read More

Hizmet Yüzdesi

Kurumsal Etiket70%
 
Tabaka Baskı50%
 
İçecek Sektörü65%
 
Dispersiyon95%
 

Şirket Mailleri

Destek : info@baylanmatbaacilik.com.tr, Sipariş :bm@baylanmatbaacilik.com.tr, Üretim ve Tasarım : murat@baylanmatbaacilik.com.tr, Kalite Yönetimi ve Mali Koordinatörlük : salih@baylanmatbaacilik.com.tr

Bültenimize Kayıt Olun

En yeni haberlerimiz size gelsin!

Bizimle iletişime geçin

 Address: Başkent Organize Sanayi Bölgesi 2.Cad. No:6 Maliköy-Sincan/ANKARA

  Phone: (312) 3956630

  Web: baylanmatbaacilik.com.tr